sport

Podaruj prezent idealny

misja

W Pałac Bielawa Sport tworzymy społeczność dążącą do poprawy sprawności, kondycji i wyników sportowych – zarówno na poziomie wyczynowym, jak i amatorskim.

Wierzymy, że każdy ma potencjał by osiągać wyniki. Czy to będzie rekord świata w międzynarodowych zawodach, czy też polepszenie swojej sprawności fizycznej i dobrego samopoczucia – chcemy poznać Twoje cele i wspólnie dążyć do ich realizacji.

zespół

Poznaj naszych instruktorów – z pewnością ich polubisz.

Zastanawiasz się jak trafić do najlepszych instruktorów w okolicy? U nas znajdziesz wykwalifikowanych instruktorów, którzy wiedzą, że każdy człowiek jest inny – chcą poznać Twoje potrzeby i to, co dla Ciebie jest ważne. Znajdziesz u nich wsparcie w treningu i motywację.

etykieta klubu

Pierwszy raz u nas? Poznaj panujące u nas zasady! Bądź częścią naszej społeczności!

Ćwicz z nami w towarzystwie życzliwych i znajomych twarzy w przestrzeni sprzyjającej dobremu samopoczuciu. Tu poczujesz, że nasz klub został zaprojektowany tak, by zadbać o Twój komfort.

siłownia

Poznaj nasze profesjonalne centrum treningowe. I trenuj na najwyższym poziomie - najskuteczniej, najbezpieczniej.
Nasza siłownia została wyposażona w światowej klasy sprzęt pozwalający na ćwiczenie wszystkich zdolności motorycznych człowieka: nie tylko mocy, ale i wytrzymałości, siły, prędkości, koordynacji, zwinności i gibkości.

trening personalny

Chcesz maksymalnie wykorzystać swój czas w naszym centrum treningowym? Sprzęt jest prosty w obsłudze, ale wskazówki certyfikowanego instruktora personalnego pomogą w osiągnięciu wymarzonych wyników.

Umów się na trening personalny lub skorzystaj z porad instruktora podczas jego dyżurów.

fitness

Ćwicz z nami na różnorodnych zajęciach fitness. Tu znajdziesz najlepszą opiekę instruktorską, pot, łzy i świetną zabawę.
Wybierz z naszej szerokiej oferty regularnie prowadzonych zajęć: od pilatesu przez naukę salsy aż po cross trening… każdy znajdzie zajęcia dla siebie.

pobyty dla sportowców

W Pałacu Bielawa od lat zatrzymują się sportowcy różnych dyscyplin – indywidualnie bądź grupowo, na zgrupowania i treningi czy też na zawody w Bielawie, amatorsko z pasji czy też zawodowo dla wyników.

Pałac Bielawa to idealne miejsce do organizacji profesjonalnych treningów kondycyjnych.

bike friendly

Dlaczego kolarze wybierają właśnie Pałac Bielawa? Czujemy MTB.
Przygotowaliśmy wszystko, co potrzebne by Wasz wyjazd rowerowy był udany. Jesteśmy certyfikowanym punktem MTB: znajdziecie u nas miejsce, gdzie będziecie mogli przechować rowery, umyć je i przeprowadzić drobne naprawy, a w sąsiedztwie znajduje się profesjonalny sklep i serwis rowerowy. Zadbamy o was kompleksowo: przygotujemy specjalne śniadanie dla rowerzystów, a po ciężkim dniu w górach będziecie mogli skorzystać z masaży, basenu, sauny, jacuzzi i kąpieli odprężających.

narciarze

Pałac Bielawa jest mocno związany z narciarstwem z wielu powodów. Trenują u nas tacy narciarze jak Jan Hudec (medalista olimpijski z Sochi) czy też Paweł Babicki (znany ze Zjazdu na jednej narcie w Bormio). Niedalekie stoki narciarskie i trasy narciarstwa biegowego stanowią doskonały cel dla pasjonatów tych dyscyplin! Zimą – oferujemy zniżkowe ceny na karnety narciarskie w Jugów Sport Park. Spytaj się również o możliwości dowożenia bezpośrednio na stok oraz wypożyczenie i serwisowanie sprzętu w zaprzyjaźnionej wypożyczalni w preferencyjnych cenach! Zapewnimy również bezpieczne przechowanie sprzętu, a co ważniejsze... całkowite odprężenie w strefie wellness (baseny, jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa, prysznic wrażeń, strefa schładzania), czy też podczas zabiegów spa.