Pałac Bielawa w Górach Sowich

Podaruj prezent idealny

o pałacu

Pałac Bielawa położony w uroczym miasteczku
u podnóża Gór Sowich - to miejsce, które tworzy jego historia, otoczenie i ludzie, którzy w nim pracują. Chcemy podzielić się z Wami szczęściem mieszkania w naszej pięknej okolicy,
dlatego też stworzyliśmy to miejsce specjalnie dla Was.

Pałac Bielawa to połączenie zabytkowej architektury i eleganckich wnętrz z profesjonalnie i bogato wyposażonymi gabinetami kosmetologicznymi oraz nowoczesnym centrum sportowym. Wszystko to w połączeniu ze strefą basenowo-saunową i pięknym parkiem tworzy miejsce idealne.

pokoje

Z uwagi na zabytkowy charakter, obiekt nie posiada windy, Pokoje na 1. piętrze są przestronniejsze, a na drugim trochę mniejsze - często ze skosami i mniejszymi oknami, a niektóre pokoje (economy oraz standard) są bez klimatyzacji. Każdy pokój posiada swój indywidualny charakter. 

W każdym pokoju znajduje się łazienka, ręczniki, kosmetyki hotelowe, woda mineralna, czajnik oraz WI-FI. Brak jest natomiast TV. Lodówki znajdują się jedynie w pokojach comfort. 

historia pałacu

Pałac Bielawa hotel | spa | sport to unikatowa budowla z końca XIX wieku wpisana do Rejestru Zabytków.

Jej historia jest ściśle związana z bogatą historią samej Bielawy.

śniadania

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dlatego oferujemy pełnowartościowe i zróżnicowane produkty na naszym bufecie śniadaniowym.

Aromatyczna kawa z ekspresu, domowego wypieku pieczywo i ciasta, świeże owoce, warzywa i sałatki, wędliny, wysokiej jakości sery i szeroki wybór nabiału; a to wszystko w połączeniu z możliwością zamówienia dań na ciepło.

dla dzieci

W samym obiekcie jak i w okolicy jest dużo udogodnień i  atrakcji dla dzieci. Dla najmłodszych mamy m.in.  łóżeczka dziecięce, podgrzewacz do butelek, wanienkę i krzesełko do jedzenia.

Na  starszaków czeka plac zabaw w pałacowym ogrodzie. Oferujemy też mnóstwo rodzinnych gier planszowych. W okolicy znajduje się wiele placów zabaw i miejsc z atrakcjami dla dzieci.

okolica - Góry Sowie

Leżymy w turystycznym sercu województwa dolnośląskiego. Sama Bielawa, okalające ją Góry Sowie i okolice oferują odwiedzającym szereg atrakcji, zarówno w lecie jak i zimą.

W bliskiej okolicy znajdują się: Góry Sowie, „jezioro bielawskie” z piaszczystą plażą i licznymi atrakcjami wodnymi, wiele tras rowerowych i pieszych oraz wyciągi narciarskie. W promieniu 15 km znajdują podziemne miasta i kompleks Riese, czyli tajemnicze podziemia z okresu II Wojny Światowej. W odległości 60 km, znajduje się zarówno stolica Dolnego Śląska - Wrocław, jak i granica czeska.