nasz sprzęt

Podaruj prezent idealny

sprzęt KEISER

Już ponad 80% przodujących drużyn sportowych światowej klasy trenuje właśnie na sprzęcie KEISER. Również najbardziej specjalistyczne centra treningowe (NASA, US Navy Seals, Mayo clinic, itd.) . wyposażyły swoje siłownie w te maszyny. Na czym polega jego skuteczność i wyjątkowość?

Urządzenia firmy Keiser wykorzystują zamiast standardowego obciążenia, łatwy do ustawienia opór pneumatyczny – sprężone powietrze. Dzięki niemu unilateralna i bilateralna praca każdej grupy mięśni jest bezpieczna pod każdym kątem, z dowolnym oporem i przy każdej prędkości w całym zakresie ruchu. Opór jest zawsze stały, bez względu na prędkość ćwiczenia. Dzięki wykorzystaniu atutu Keisera – technologii oporu pneumatycznego, można bezpiecznie zwiększyć moc wraz ze wzrostem prędkości. Pozwala to, na intensywne treningi funkcjonalne z zerowym wahaniem obciążenia mięśni, tkanki łącznej i stawów. Wraz z narastającym obciążeniem wolnego ciężaru rośnie siła inercji niezbędna do jego pokonania. Opór pneumatyczny zapewnia płynność ruchu w całym jego zakresie.

keiser power rack

Power Rack pozwala użytkownikom ćwiczyć z dowolną prędkością przy jednoczesnej kontroli siły eksplozywnej w celu poprawy rozwoju mocy. Ci, którzy trenowali przy użyciu Power Racka zaobserwowali ogólny wzrost siły, szybkości i kontroli. Ćwiczenia wykonywane na standardowych bramach można wykonywać również na Power Racku. Różnica tkwi w unikalnej, hybrydowej konstrukcji łączącej opór pneumatyczny z wolnym obciążeniem! W przeciwieństwie do standardowych bram, Keiser Power Rack umożliwia nie tylko trening siłowy, ale również trening stabilności. Prowadnice pozwalają na swobodne przemieszczanie systemu oporu pneumatycznego wraz z ruchem użytkownika dodając kolejną zaletę treningu, wszechstronność.

keiser functional trainer

Functional Trainer to podstawowe urządzenie serii Infinity do treningu całego ciała zawierające dwa regulowane ramiona, które w zależności od treningu przyjmują dolną lub górną pozycję. Możliwość treningu z dowolną prędkością, przy dowolnym obciążeniu i bez siły inercji sprawia, że ten produkt cieszy się popularnością wśród różnych nabywców. Functional Trainer występuję w wersji wolnostojącej lub w wersji montowanej do podłoża. Dzięki swojej wszechstronności stosowany jest zarówno w rehabilitacji, jak i w treningu sportowym i wyczynowym. Maszyny Functional Trainer używane są przez najlepsze zawodowe kluby piłkarskie czy inne kadry sportowe na całym świecie.

keiser a3000 runner

Keiser Runner to unikalny i innowacyjny product zaprojektowany z myślą o wyczynowych sportowcach. Pozwala ćwiczącym trenować dolne partie ciała wykorzystując zarówno szybkość jak i opór. Ta maszyna znajduje szczególne zastosowanie u drużyn sportowych by poprawić przyspieszenie i dynamiczną moc. Pozwala na trening dolnych kończyn osobno i razem. Bardzo często służy również do pomiaru mocy i do monitorowania postępów.

keiser a3000 squat

Keiser Squat umożliwia optymalny trening z obciążeniem w połączeniu z maksymalną prędkością co gwarantuje skuteczne kształtowanie mocy podczas ruchu wyskoku (obunóż, jednonóż). Keiser Squat AIR300 jest idealnym rozwiązaniem dla sportowców różnych dyscyplin gdzie wyskok jest istotnym elementem gry.

keiser m3i

Keiser jest innowacyjny nie tylko na polu sprzętu siłowego. Jak pierwszy producent wprowadził opór magnetyczny w swoich rowerkach do indor cyclingu. Również jako pierwszy uzyskał certyfikat świadczący o dokładności pomiaru mocy na wyświetlaczach ergonometrów. Ekran na każdym z rowerów pokazuje najważniejsze dla Twojego treningu pomiary: m.in. waty, dystans, czas a w przypadku stosowania paska POLAR (do wypożyczenia) również i tętno.

keiser m5i

Nowoczesny ergometr eliptyczny Keiser M5 to wielokrotnie nagradzane urządzenie wykorzystujące opór magnetyczny. W urządzeniu wykorzystywany jest nowoczesny, unikalny system oporu magnetycznego – brak jest w nim elementów ciernych. Posiada elektroniczny panel, informujący ćwiczącego o aktualnych parametrach treningu, w tym: obciążenie, tętno, czas treningu, pokonany dystans, kadencja.

bieżnie technogym run excite 600

Bieżnia TECHNOGYM to profesjonalna bieżnia – solidna i łatwa w użytkowaniu. Ćwiczenia na urządzeniu pozwalają wytrenować kondycję biegową, spalić zbędne kalorie, zbudować mięśnie nóg, wzmocnić wydolność sercowo-naczyniową czy po prostu się rozgrzać przed dalszym treningiem. Dzięki wysokim parametrom pozwala na efektywny trening niezależnie od poziomu zaawansowania użytkownika. Joysticki pozwalają na szybką i prostą zmianę prędkości oraz nachylenia bieżni. Najwyższa jakość wykonania, intuicyjna obsługa i cały wachlarz możliwości regulacji ustawień zamieniają bieg w prawdziwą przyjemność i sprawiają, że nie chcesz opuścić nawet jednego treningu!

sprzęt hes

Żadna siłownia nie byłaby kompletna bez ławeczek i wolnych ciężarów.

Również u nas znajdziecie ławeczki (płaskie, skośne, modlitewnik, do mięśni grzbietu) a także m.in.: gryfy z obciążeniem, zestaw hantli HEX, kettle.

trx

System Profesjonalnych lin TRX wykorzystuje twoją masę ciała i grawitację aby stworzyć opór podczas ćwiczeń. To wszystko czego potrzebujesz - TRX i twoje ciało - nie są wymagane dodatkowe obciążenia. Trening w zawieszaniu poprawiając równowagę mięśni, stabilność stawów, dając mobilność i wzmacniając mięśnie brzucha jest bardzo pomocny w uprawianiu sportu. Poprawia również postawę i zapobiega obrażeniom.
TRX pozwala na wykonanie ponad 300 ćwiczeń górnych i dolnych części ciała każde można stopniować w zależności od twojego poziomu sprawności. Wielkość oporu można dostosować poprzez przemieszczanie ciężaru twojego ciała. Ćwicz razem w grupie na zajęciach z TRX na salce fitness lub indywidualnie na naszej siłowni.

bosu

Bosu (akronim „both sides up”) jest dwustronnym przyrządem stanowiącym unikalne połączenie piłki i stepu. Jedna strona urządzenia stanowi rodzaj pneumatycznej kopuły pracującej (uginającej się) przy każdym ruchu ćwiczącego, druga zaś jest płaską i sztywną platformą. Średnica platformy wynosi około 63cm.
Bosu jest symulatorem ruchów charakterystycznych dla różnych dyscyplin sportowych. Podstawowym elementem jest trening równowagi, a Bosu daje w tym zakresie ogromne możliwości. Nadaje się zarówno do ćwiczeń statycznych, jak i dynamicznych oraz takich, które poprawiają balans ciała. Można ćwiczyć na jednym, dwóch lub kilku urządzeniach jednocześnie, wchodząc, schodząc, skacząc, klęcząc. To wszystko w dowolnym tempie, w rozmaitych pozycjach.

pozostały sprzęt

Uzupełnieniem profesjonalnych urządzeń jest liczny sprzęt pozwalający na ćwiczenie wszystkich zdolności motorycznych człowieka: nie tylko mocy, ale i wytrzymałości, siły, prędkości, koordynacji, zwinności i gibkości: kołkownice (pegboard), liny do wspinania (4 m), worek bokserski, piłki (lekarskie, fitball, easy ball, slam ball, lacross), drabinki gimnastyczne, drabinki koordynacyjne, rollery, berety stabilizacyjne, gumy, ekspandery, taśmy mini band, stepy, sztangi powerpump, maty, paraletki, skakanki, itd.