zajęcia fitness

Podaruj prezent idealny

pilates

Trening całego ciała polegający na mobilizacji mięśni głębokich, głównie mięśni dna miednicy i mięśnia poprzecznego brzucha. Poprawia wygląd całej sylwetki ciała, wpływa również bardzo korzystnie na nasze samopoczucie. Rezultatem ćwiczeń jest smukła sylwetka, płaski (i mocny!) brzuch, większa świadomość własnego ciała. Ćwicząc pilates odczujesz dobroczynny wpływ na swój organizm, zniwelujesz choroby kręgosłupa i nauczysz się prawidłowego oddechu. Pilates jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od wieku lub poziomu zaawansowania.

sztangi (power pump)

Trening wytrzymałościowo-siłowy z użyciem specjalnej sztangi. Choć jest on prowadzony w grupie, obciążenie dostosowane jest indywidualnie do możliwości każdej z ćwiczących osób, a także wzmacnianej grupy mięśni. Dzięki odpowiednio dobranemu obciążeniu ćwiczenia wysmuklają sylwetkę, powodują wzrost siły i wytrzymałości mięśni, ale bez ich rozbudowy. Trening ma charakter ogólnorozwojowy. Podczas niego kolejno wzmacniane są poszczególne grupy mięśniowe, zarówno górnej, jak i dolnej partii. Układ ćwiczeń jest utrwalany przez 3 m-ce, a następnie zmieniany. Zajęcia prowadzone z wielką energią.

tabata

Trening oparty na „Protokole Tabaty” składa się z interwałów wytrzymałościowo-siłowych, wykonywanych w seriach 20 sek. pracy i 10 sek. przerwy. Podczas treningu wykonywanych jest osiem ćwiczeń, po cztery serie w każdym. Taka forma zajęć znacznie przyspiesza procesy metaboliczne, a co za tym idzie - spalanie tkanki tłuszczowej. Podczas zajęć w formie interwałów również szybkiej zwiększysz wydolność tlenową oraz beztlenową i wyrobisz kondycję!

trening ogólnorozwojowy

Kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa poprawia kondycję i wydolność oddechową, przyspiesza krążenie a część wzmacniająca (z wykorzystaniem przyrządów takich jak step, piłki, hantle, gumy, obciążenia, TRX) uruchamia mięśnie górnej i dolnej części ciała pozwalając na wymodelowanie całej sylwetki.

trx

Zajęcia o wysokiej intensywności wzmacniające całe ciało. Opierają się na treningu z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała oraz taśm podwieszanych do sufitu. TRX to zajęcia o charakterze treningu funkcjonalnego. Dzięki TRX zadbasz o ogólną sprawność, skutecznie wzmocnisz mięśnie – te globalne i lokalne i poprawisz stabilizację ciała. Możliwość szybkiej zmiany obciążenia pozwala na swobodne dostosowywanie poziomu trudności treningu do swoich potrzeb.

cross training

To trening wytrzymałościowo-siłowy o wysokiej intensywności dla osób nastawionych na ogólny rozwój funkcjonalny swojego organizmu. Wszechstronne zajęcia, które kształtują wszystkie zdolności motoryczne: siłę, wytrzymałość, moc, koordynację, szybkość gibkość i zwinność. Cross fitness jest bardzo intensywnym treningiem, a wykonywane podczas niego ćwiczenia są różnorodne i obejmują m.in. przysiady, podciąganie, podskoki, pompki, podnoszenie ciężarów itd.…. Dzięki temu monotonia to słowo nieznane entuzjastom Cross Fitnessu.

hip hop abs

Autorski program Jacka łączący hip-hopowe zajęcia taneczne z treningiem pomoże Wam wzmocnić mięśnie głębokie; poprzeczne proste i skośne brzucha oraz spalić tkankę tłuszczową – zwłaszcza w okolicach brzucha. A kroki Wam pokaże dwukrotny mistrz Polski breakdance.

zajęcia na zamówienie

Wieczór panieński z salsą? Zajęcia integracyjne oraz fitnessowy team building dla firm? Jesteś zainteresowany zorganizowaniem grupowych zajęć fitness?

Napisz do nas!