menu spa

Podaruj prezent idealny

Manicure klasyczny
Manicure obejmuje pielęgnację dłoni i paznokci z wykorzystaniem narzędzi i usunięciem skórki około paznokciowej. Na zakończenie zabiegu paznokciom zostaje nadany kolor.

Manicure spa
Holistyczna pielęgnacja dłoni i paznokci. W zabiegu tym dbamy o paznokcie i o skórę dłoni. Podczas zabiegu na całych dłoniach wykonywany jest peeling wzbogacony w skwalan oraz ekstrakty z mango i marakui. Ten egzotyczny peeling w łagodny sposób złuszcza skórę i zapewnia dłoniom wspaniałe doznania aromatyczne. Odpowiednio dobrane składniki odmładzają, regenerują skórę oraz nasycają ja zmysłowym i apetycznym zapachem. Następnie dłonie są pobudzane masażem i jogurtową maską bogatą w składniki aktywne. Po zabiegu dłonie są wyraźnie odżywione, rozjaśnione, gładkie, miękkie i dopieszczone. Na zakończenie zabiegu paznokciom zostaje nadany kolor.

Manicure japoński
Zabieg ten polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową. Pasta zawiera witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzemionkę, oraz keratynę. Jest to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy zabieg nadaje paznokciom blask oraz zasila je w naturalne składniki odżywcze.

Manicure hybrydowy
Manicure obejmuje pielęgnację dłoni i paznokci z wykorzystaniem narzędzi i usunięciem skórki około paznokciowej. Hybryda nie odpryskuje, nie pozostawia smug i szybko wysycha. Nakłada się ją jak lakier do paznokci – utwardza się go z pomocą lampy UV, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14 dni. Nie ulega zmatowieniu, ani odpryskiwaniu nawet podczas wykonywania codziennych prac domowych.

Malowanie paznokci
– malowanie lakierem
Kolor do wyboru z szerokiej gamy lakierów OPI
- malowanie hybrydowe
Nie odpryskuje, nie pozostawia smug i szybko wysycha. Nakłada się go jak lakier do paznokci – utwardza się go z pomocą lampy UV, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14 dni. Nie ulega zmatowieniu, ani odpryskiwaniu nawet podczas wykonywania codziennych prac domowych.

Kąpiel parafinowa
Zabieg parafinowy jest niezwykle przyjemny, relaksujący i rozgrzewający. W trakcie zabiegu kosmetyczka wykonuje peeling dłoni, następnie nakłada krem, który dodatkowo nawilży i odżywi skórę. Na tak przygotowane dłonie nakłada okład z ciepłej parafiny. Dłonie po zabiegu są zrelaksowane , miękkie, nawilżone i gładkie.

Pedicure klasyczny
Pedicure rozpoczynamy zmiękczeniem naskórka w hydro-kąpieli z solami morskimi. Zabieg wykonujemy na profesjonalnym fotelu pedicure z hydromasażem i funkcją masażu kręgosłupa. Najpierw paznokcie skracamy i nadajemy odpowiedni kształt. Następnie opracowujemy skórki wału okołopaznokciowego, a potem za pomocą profesjonalnej frezarki usuwamy zrogowaciały naskórek. . Po opracowaniu spodu stopy wykonujemy niezwykle przyjemny peeling całych stóp. Na zakończenie zabiegu stopy są otulane kremem natłuszczająco- nawilżającym, a paznokciom nadajemy kolor.

Pedicure Spa
Pedicure Spa to połączenie pedicure klasycznego z zabiegami Spa na stopy. Pedicure rozpoczynamy zmiękczeniem naskórka w hydro-kąpieli z solami morskimi. Zabieg wykonujemy na profesjonalnym fotelu pedicure z hydromasażem i funkcją masażu kręgosłupa. Najpierw paznokcie skracamy i nadajemy odpowiedni kształt. Następnie opracowujemy skórki wału okołopaznokciowego, a potem za pomocą profesjonalnej frezarki usuwamy zrogowaciały naskórek. Po opracowaniu spodu stopy wykonujemy niezwykle przyjemny peeling całych stóp połączony z masażem. Następnie stopy są otulane odpowiednia maską dobraną do Twoich potrzeb. Zabieg jest dopełniony relaksacyjnym masażem z elementami refleksologii. Na zakończenie paznokciom nadajemy kolor.
Klasyczna formuła pedicure jest więc wzbogacona o holistyczne podejście do pielęgnacji stóp, przynoszące nie tylko miękki dotyk i nienaganny wygląd naszym stopom, ale również ulgę, dogłębny relaks i pełne dopieszczenie. Pracujemy przy tym na najwyższej jakości kosmetykach ekskluzywnej marki oraz z najwyższą dbałością o higienę i bezpieczeństwo.

Pedicure hybrydowy
Pedicure rozpoczynamy zmiękczeniem naskórka w hydro-kąpieli z solami morskim. Zabieg wykonujemy na profesjonalnym fotelu pedicure z hydromasażem i funkcją masażu kręgosłupa. Najpierw paznokcie skracamy i nadajemy odpowiedni kształt. Następnie opracowujemy skórki wału okołopaznokciowego, a potem za pomocą profesjonalnej frezarki usuwamy zrogowaciały naskórek. Na zakończenie zabiegu stopy są otulane kremem natłuszczająco- nawilżającym. Następnie paznokcie malujemy lakierem hybrydowym, który nie odpryskuje, nie pozostawia smug i szybko wysycha. Nakłada się go jak lakier do paznokci – utwardza się go z pomocą lampy UV, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14 dni. Nie ulega zmatowieniu, ani odpryskiwaniu.

Pedicure leczniczy
Profesjonalny zabieg dopasowany do indywidualnych potrzeb lub zmian chorobowych. Połączony z fachową opieką i doradztwem.

Usuwanie zmian
Obejmuje profesjonalne usunięcie odcisków, modzeli.

Zakładanie klamry
Zabieg bezbolesny, polegający na założeniu przez podologa metalowej klamry na wrastającą płytkę paznokciową. Po zabiegu klient od razu czuje ulgę i może „normalnie funkcjonować”.

Konsultacja
Jest to wizyta u podologa w celu diagnozy stóp, doradzenia, omówienia ewentualnych problemów klienta ze stopami.

Ścieńczanie płytki paznokciowej
Rekonstrukcja paznokcia po uderzeniu, zmianie chorobowej czy w wyniku zaniku. Zabieg wykonywany jest elastycznym specjalistycznym żelem.

Tamponada
Specjalny zabieg odciążający wał paznokciowy, przynoszący ulgę przy wrastających paznokciach.